Home Uttandura bólkamet gentur

Uttandura bólkamet gentur

by admin
 

 

Bólkur

Úrslit Vind Navn Felag Dagf. Stað
g-22 / 100 m 13,02 1,5 Margit W. Fríðmundsdóttir, ’02 Bragdið 11.09.21 Hvidovre, DK
g-21 / 100 m 12,85 1,0 Oddvør Josephsen, ’01 Treysti 18.06.22 Gøteborg, SE
g-20 / 100 m 13,04 1,2 Margit W. Fríðmundsdóttir, ’99 Bragdið 04.05.19 Tårnby, DK
g-19 / 100 m 12,99 0,7 Elisabet Holm Simonsen, ’01 Bragdið 11.07.20 Tårnby, DK
g-18 / 100 m 12,99 1,1 Elisabet Holm Simonsen, ’01 Bragdið 29.06.19 Gøteborg, SE
g-17 / 100 m 13,16 1,0 Elisabet Holm Simonsen, ’01 Bragdið 30.06.18 Gøteborg, SE
g-16 / 100 m 13,25 2,0 Elisabet Holm Simonsen, ’01 Bragdið 12.04.17 Tórshavn, FO
g-16 / 100 m 13,25 1,8 Elisabet Holm Simonsen, ’01 Bragdið 06.05.17 Tórshavn, FO
g-15 / 100 m 13,08 1,9 Elisabet Holm Simonsen, ’01 Bragdið 11.09.16 Tórshavn, FO
g-15 / 80 m 11,03 -0,6 Elisabet Holm Simonsen, ’01 Bragdið 02.07.16 Gøteborg, SE
g-14 / 100 m 13,50 0,3 Bára J. Glerfoss, ’03 Bragdið 06.05.17 Tårnby, DK
g-14 / 80 m 10,96 -0,3 Bára J. Glerfoss, ’03 Bragdið 01.07.17 Gøteborg, SE
g-13 / 100m 14,14 -0,8 Bára J. Glerfoss, ’03 Bragdið 25.05.16 Tórshavn, FO
g-13 / 80 m 11,19 -0,2 Natalia Lydersen, ’08 Treysti 04.09.21 Tórshavn, FO
g-13 / 60 m 8,73 -2,1 Bára J. Glerfoss, ’03 Bragdið 02.07.16 Gøteborg, SE
g-12 / 100 m 14,44 0,0 Elin Niclasen, ’03 Bragdið 22.07.15 Tórshavn, FO
g-12 / 80 m 11,41 -2,3 Hervør Niclasen, ’03 Bragdið 12.09.15 Tórshavn, FO
g-12 / 60 m 9,12 0,6 Hervør Niclasen, ’03 Bragdið 04.07.15 Gøteborg, SE
g-11 / 100 m 14,98 -1,4 Sigrið, Hansdóttir, ’10 Bragdið 15.05.21 Tórshavn, FO
g-11 / 80 m 12,20 -2,1 Hervør Niclasen, ’03 Bragdið 07.06.14 Tórshavn, FO
g-11 / 60 m 9,31 1,6 Hervør Niclasen, ’03 Bragdið 03.05.14 Tårnby, DK
g-10 / 100 m 15,60 0,2 Sigrið Hansdóttir, ’10 Bragdið 01.08.20 Hvidovre, DK
g-10 / 80 m 12,76 -1,2 Elisabet Holm Simonsen, ’01 Bragdið 07.06.11 Tórshavn, FO
g-10 / 60 m 9,51 1,6 Sigrid Hansdóttir, ’10 Bragdið 02.08.20 Hvidovre, DK

 

Bólkur Úrslit Vindur Navn Felag Dagf. Stað
g-22 / 200 m  26,57 1,2 Margit W. Fríðmundsdóttir, ’99 Bragdið 12.09.21 Hvidovre, DK
g-21 / 200 m 26,38 0,4 Oddvør Josephsen, ’01 Treysti 19.06.22 Gøteborg, SE
g-20 / 200 m 26,40 1,6 Margit W. Fríðmundsdóttir, ’99 Bragdið 10.07.19 Gibraltar
g-19 / 200 m 26,91 0,2 Oddvør Josephsen, ’01 Treysti 13.09.20 Aalborg, DK
g-18 / 200 m 26,48 0,3 Maria Biskopstø, ’02 Treysti 23.08.20 Tórshavn, FO
g-17 / 200 m 26,93 -1,3 Maria Biskopstø, ’02 Treysti 30.06.19 Gøteborg, SE
g-16 / 200 m 27,21 -0,4 Margit W. Fríðmundsdóttir, ’99 Bragdið 30.05.15 Tórshavn, FO
g-15 / 200 m 27.77 -0,6 Margit W. Fríðmundsdóttir, Bragdið 30.08.14 Østerbro, DK
g-14 / 200 m 28,41 -1,7 Bára J. Glerfoss, ’03 Bragdið 05.06.17 Tórshavn, FO
g-13 / 200 m 28,07 1,7 Elisabet Holm Simonsen, ’01 Bragdið 29.06.14 Gøteborg, SE
g-12 / 200 m 29,43 0,1 Sigrið Hansdóttir, ’10 Bragdið 19.06.22 Gøteborg, SE
g-11 / 200 m 31,10 -2,1 Sigrið Hansdóttir, ’10 Bragdið 29.05.21 Tórshavn, FO
g-10 / 200 m 31,86 1,0 Elisabet Holm Simonsen, ’01 Bragdið 02.08.11 Toftir, FO

 

Bólkur Úrslit Vindur Navn Felag Dagf. Stað
g-22 / 400 m 59,17   Rebekka Fuglø, ’93 Treysti 29.08.15 Tórshavn, FO
g-21 / 400 m  60,96   Rebekka Fuglø, ’93 Treysti 02.08.14 Tórshavn, FO
g-20 / 400 m 59,87   Maria Biskopstø, ’02 Treysti 18.06.22 Gøteborg, SE
g-19 / 400 m 59,14   Maria Biskopstø, ’02 Treysti 14.08.21 Tórshavn, FO
g-18 / 400 m 58,36   Maria Biskopstø, ’02 Treysti 12.08.20 Aalborg, DK
g-17 / 400 m 59,48   Maria Biskopstø, ’02 Treysti 29.06.19 Gøteborg, SE
g-16 / 400 m 59,73   Maria Biskopstø, ’02 Treysti 01.09.18 Aalborg, SE
g-15 / 400 m 61,92   Katarina Høj, ’99 Bragdið 02.08.14 Tórshavn, FO
g-15 / 300 m 43,28   Maria Biskopstø, ’02 Treysti 02.07.17 Gøteborg, SE
g-14 / 400 m 64,3   Rebekka Fuglø, ’93 Treysti 22.08.07 Toftir, FO
g-14 / 300 m 44,57   Katarina Høj, ’99 Bragdið 30.06.13 Gøteborg, SE
g-13 / 400 m 66,91   Maria Biskopstø, ’02 Treysti 07.09.15 Tórshavn, FO
g-13 / 300 m 45.83   Elisabet Holm Simonsen, ’01 Bragdið 24.08.14 Tórshavn, FO
g-12 / 400 m 65,68   Sigrið Hansdóttir, ’10 Bragdið 11.06.22 Hvidovre, DK
g-12 / 300 m 47,59   Tinna Berg Jørgensen, ’99 Hvirlan 20.08.11 Tórshavn, FO
g-11 / 400 m 68,41   Sigrid Hansdóttir, ’10 Bragdið 14.08.21 Østerbro, FO
g-11 / 300 m 49,27   Elisabet Holm Simonsen, ’01 Bragdið 25.08.12 Tórshavn, FO
g-10 / 400 m 72,07   Sigrid Hansdóttir, ’10 Bragdið 01.08.20 Hvidovre, DK
g-10 / 300 m 51,13   Elisabet Holm Simonsen, ’01 Bragdið 20.08.11 Tórshavn, FO

 

Bólkur Úrslit Vindur Navn Felag Dagf. Stað
g-22 / 800 m 2.12,77   Rebekka Fuglø, ’93 Treysti 03.07,15 Jersey, DK
g-21 / 800 m 2.13,62   Rebekka Fuglø, ’93 Treysti 31.08.14 Østerbro, DK
g-20 / 800 m 2.15,43   Rebekka Fuglø, ’93 Treysti 01.09.13 Århus, DK
g-19 / 800 m 2.18,52   Maria Biskopstø, ’02 Treysti 13.06.21 Hvidovre, DK
g-18 / 800 m 2.14,13   Maria Biskopstø, ’02 Treysti 13.09.20 Aalborg, DK
g-17 / 800 m 2.14,87   Maria Biskopstø, ’02 Treysti 19.06.19 Vejle, DK
g-16 / 800 m 2.17,97   Oddvør Joesphsen, ’01 Treysti 28.06.17 Visby, SE
g-15 / 800 m 2.17,61   Katarina Høj, ’99 Bragdið 27.06.14 Gøteborg, SE
g-15 / 600 m 1.42,60   Oddvør Josephsen, ’01 Treysti 31.05.16 Tórshavn, FO
g-14 / 800 m 2.17,99   Katarina Høj, ’99 Bragdið 28.06.13 Stockholm, SE
g-14 / 600 m 1.44,75   Maria Biskopstø, ’02 Treysti 31.05.16 Tórshavn, FO
g-13 / 800 m 2.31,27   Oddvør Josephsen, ’01 Treysti 07.06.14 Tórshavn, FO
g-13 / 600 m 1.44,20   Katarina Høj, ’99 Bragdið 09.07.12 Gøteborg, SE
g-12 / 800 m 2.32,95   Maria Biskopstø, ’02 Treysti 07.06.14 Tórshavn, FO
g-12 / 600 m 1.45,89   Katarina Høj, ’99 Bragdið 08.07.11 Gøteborg, SE
g-11 / 800 m 2.36,30   Sigrið Hansdóttir, ’10 Bragdið 19.06.21 Tórshavn, FO
g-11 / 600 m 1.51,18   Sigrið Hansdóttir, ’10 Bragdið 15.05.21 Tórshavn, FO
g-10 / 800 m 2.43,04   Oddvør Josephsen, ’01 Treysti 30.06.11 Toftir, FO
g-10 / 600 m 1.55,53   Sigrið Hansdóttir, ’10 Bragdið 13.06.20 Tórshavn, FO

 

Bólkur Úrslit Vindur Navn Felag Dagf. Stað
g-22 / 1500 m 4.39,62   Rebekka Fuglø, ’93 Treysti 26.07.15 Kópavogur, ÍS
g-21 / 1500 m 4.35,92   Rebekka Fuglø, ’93 Treysti 28.06.14 Gøteborg, SE
g-20 / 1500 m 4.38,27   Rebekka Fuglø, ’93 Treysti 16.07.13 Bermuda, UK
g-19 / 1500 m 4.37,83   Bjørk Herup Olsen, ’91 Bragdið 02.07.12 Gøteborg, SE
g-18 / 1500 m 4.44,15   Rebekka Fuglø, ’93 Treysti 28.06.11 Isle of Wight, GB
g-17 / 1500 m 4.44,83   Bjørk Herup Olsen, ’91 Bragdið 24.07.08 Stockholm, SE
g-16 / 1500 m 4.54,19   Bjørk Herup Olsen, ’91 Bragdið 09.08.07 Stockholm, SE
g-15 / 1500 m 4.50,06   Oddvør Josephsen, ’01 Treysti 03.09.16 Østerbro, DK
g-14 / 1500 m 4.53,87   Maria Biskopstø, 02 Treysti 09.07.16 Helsingborg, SE
g-13 / 1500 m 4.58,59   Maria Biskopstø, ’02 Treysti 04.07.15 Gøteborg, SE
g-12 / 1500 m 5.06,11   Sigrið Hansdóttir, ’10 Bragdið 18.06.22 Gøteborg, SE
g-11 / 1500 m 7.08,1   Kristina Joensen, ’88 Miðvágur 14.08.99 Toftir, FO
g-10 / 1500 m            

 

Bólkur Úrslit Vindur Navn Felag Dagf. Stað
g-22 / 1.000 m  2.54,87   Rebekka Fuglø, ’93 Treysti 16.09.15 Toftir, FO
g-21 / 1.000 m 3.07,59   Rebekka Fuglø, ’93 Treysti 24.05.14 Tórshavn, FO
g-20 / 1.000 m 2.57,15   Rebekka Fuglø, ’93 Treysti 07.08.13 Toftir, FO
g-19 / 1.000 m 3.06,67   Rebekka Fuglø, ’93 Treysti 18.05.12 Toftir, FO
g-18 / 1.000 m 3.02,95   Rebekka Fuglø, ’93 Treysti 07.06.11 Tórshavn, FO
g-17 / 1.000 m 3.17,98   Oddvør Josephsen, ’01 Treysti 19.05.18 Tórshavn, FO
g-16 / 1.000 m 3.15,29   Oddvør Josephsen, ’01 Treysti 20.05.17 Tórshavn, FO
g-15 / 1.000 m 3.07,12   Oddvør Josephsen, 01 Treysti 21.05.16 Tórshavn, FO
g-14 / 1.000 m 3.11,33   Maria Biskopstø, ’02 Treysti 21.05.16 Tórshavn, FO
g-13 / 1.000 m 3.24,90   Maria Biskopstø, ’02 Treysti 16.09.15 Toftir, FO
g-12 / 1.000 m 3.17,37   Sigrið Hansdóttir, ’10 Bragdið 04.06.22 Tórshavn, FO
g-11 / 1.000 m 3.18,33   Sigrið Hansdóttir, ’10 Bragdið 14.08.21 Østerbro, DK
g-10 / 1.000 m 3.48,38   Maria Biskopstø, ’02 Treysti 02.05.12 Tórshavn, FO

 

Bólkur Úrslit Vindur Navn Felag Dagf. Stað
g-22 / 2000m            
g-21 / 2000m            
g-20 / 2000m            
g-19 / 2000m            
g-18 / 2000m            
g-17 / 2000m 6.47,0   Bjørk Herup Olsen, ’91 Bragdið 16.07.08 Toftir, FO
g-16 / 2000m 7.31,1   Rannvá Djurholm, ’92 Bragdið 16.07.08 Toftir, FO
g-15 / 2000m 6.38,04   Oddvør Josephsen, ’01 Treysti 03.07.16 Gøteborg, SE
g-14 / 2000m 6.38.00   Maria Biskopstø, ’02 Treysti 03.07.16 Gøteborg, SE
g-13 / 2000m            
g-12 / 2000m  7.37,1   Oddvør Josephsen, ’01 Treysti 17.09.13 Tofitr, FO
g-11 / 2000m  7.39,7   Maria Biskopstø, ’02 Treysti 17.09.13 Toftir, FO
g-10 / 2000m            

 

Bólkur Úrslit Vindur Navn Felag Dagf. Stað
g-22 / 3000m 11.08,19   Bjørk Herup Olsen, ’91 Bragdið 30.03.13 Boone N. US
g-21 / 3000m 12.20,5   Fía í Hornið, ’68 Sandavágur 01.01.89 Toftir, FO
g-20 / 3000m            
g-19 / 3000m 10.05,86   Bjørk Herup Olsen, ’91 Bragdið 02.07.10 Gøteborg, SE
g-18 / 3000m 10.07,36   Bjørk Herup Olsen, ’91 Bragdið 06.09.09 Esbjerg, DK
g-17 / 3000m 10.19,63   Bjørk Herup Olsen Bragdið 16.08.08 Bergen, NO
g-16 / 3000m 10.48,95   Bjørk Herup Olsen, ’91 Bragdið 06.05.07 Tårnby, DK
g-15 / 3000m  11.14,12   Maria Biskopstø, ’02 Treysti  23.09.17 Østerbro, DK
g-14 / 3000m  10.40,86   Maria Biskopstø, ’02 Treysti 08.07.16 Helsingborg, SE
g-13 / 3000m  11.07,24   Maria Biskopstø, ’02 Treysti 10.07.15 Helsingborg, SE
g-12 / 3000m  11.15,7   Maria Biskopstø, ’02 Treysti 17.09.14 Toftir, FO
g-11 / 3000m 13.34,7   Hansy Davidsen, ’81 Toftir 01.01.92 Toftir, FO
g-10 / 3000m            

 

Bólkur Úrslit Vindur Navn Felag Dagf. Stað
g-22 / 5000m 18.27,48   Bjørk Herup Olsen, ’91 Bragdið 12.04.13 Knoxville, US
g-21 / 5000m 17.37,04   Bjørk Herup Olsen, ’91 Bragdið 21.04.12 Princeton NY, USA
g-20 / 5000m 17.40,34   Bjørk Herup Olsen, ’91 Bragdið 01.07.11 Isle of Wight, GB
g-19 / 5000m 17.49,7   Bjørk Herup Olsen, ’91 Bragdið 17.07.10 Tórshavn, FO
g-18 / 5000m 18.12,28   Bjørk Herup Olsen, ’91 Bragdið 01.07.09 Áland, FI
g-17 / 5000m 18.53,1   Bjørk Herup Olsen, ’91 Bragdið 03.08.08 Toftir, FO
g-16 / 5000m 19.32,9   Bjørk Herup Olsen, ’91 Bragdið 06.07.07 Rhodos, GR
g-15 / 5000m            
g-14 / 5000m            
g-13 / 5000m 20.28,1   Oddvør Josephsen, ’01 Treysti 03.09.14 Toftir, FO
g-12 / 5000m  19.10,0   Maria Biskopstø, ’02 Treysti 03.09.14 Toftir, FO
g-11 / 5000m 24.24,6   Kristina Joensen, ’88 Miðvágur 14.08.99 Toftir, FO
g-10 / 5000m            

 

Bólkur Úrslit Vindur Navn Felag Dagf. Stað
g-22 / 10000m            
g-21 / 10000m 36.58,27   Bjørk Herup Olsen, ’91 Bragdið 30.03.12 Raleigh NC, USA
g-20 / 10000m 37.28,85   Bjørk Herup Olsen, ’91 Bragdið 30.06.11 Isle of Wight, GB
g-19 / 10000m            
g-18 / 10000m            
g-17 / 10000m            
g-16 / 10000m            
g-15 / 10000m            

 

Bólkur Úrslit Vindur Navn Felag Dagf. Stað
g-22 / 100m f 19,00 -1,9 Edna Maria Debes, ’97 Hvirlan 18.08.19 Tórshavn, FO
g-21 / 100m f            
g-20 / 100m f  18,66 0,0 Edna Maria Debes, ’97 Hvirlan  20.08.17 Tórshavn, FO
g-19 / 100m f  17,64 0,0 Maria Biskopstø, ’02 Treysti 15.08.21 Tórshavn, FO
g-18 / 100m f 16,84 -0,1 Maria Biskopstø, ’02 Treysti 12.09.20 Aalborg, DK
g-17 / 100m f (76,2)  20,17 0,0 Edna Maria Debes, ’97 Hvirlan 22.07.14 Tórshavn, FO
g-16 / 100m f (84,0 ?) 17,99 -1,5 Edna Maria Debes, ’97 Hvirlan 01.09.13 Århus, DK
g-16 / 100m f (76,2) 17,83 -0,4 Teresa F. Bláhamar, 01 Bragdið 09.09.17 Tórshavn, FO
g-15 / 80 m f (76,2) 13,28 0,1 Marita K. Petersen, 98 Hvirlan 28.06.13 Gøteborg, SE
g-14 / 80 m f (76,2) 13,82 -0,2 Bára J. Glerfoss, 03 Bragdið 09.09.17 Tórshavn, FO
g-13 / 60 m f (76,2) 10,25 0,5 Bára J. Glerfoss, ’03 Bragdið 01.07.16 Gøteborg, SE
g-12 / 60 m f (76,2) 10,83 -1,2 Bára J. Glerfoss, ’03 Bragdið 13.06.15 Hvidovre, DK
g-12 / 60 m f (68,6) 10,36 0,2 Bára J. Glerfoss, ’03 Bragdið 03.07.15 Gøteborg, SE
g-11 / 100 m f 13,60 -2,8 Tinna Berg Jørgensen, ’99 Hvirlan 26.06.10 Tórshavn, FO
g-11 / 60 m f 68,6) 11,70 1,2 Børka Berg Jørgensen, ’04 Hvirlan 23.05.15 Tórshavn, FO
g-10 / 60 m f (68,6) 12,41 2,0 Vibeka Sivertsen, ’05 Treysti 23.05.15 Tórshavn, FO

 

Bólkur Úrslit Hædd Navn Felag Dagf. Stað
g-22 / 400m f            
g-21 / 400m f            
g-20 / 400m f 65,67 76,2 Maria Biskopstø, ’02 Treysti 17.06.22 Gøteborg, SE
g-19 / 400m f 68,01 76,2 Maria Biskopstø, ’02 Treysti 15.08.21 Tórshavn, FO
g-18 / 400m f 65,25 76,2 Maria Biskopstø, ’02 Treysti 08.08.20 Århus, DK
g-17 / 400m f 66,13   Maria Biskopstø, ’02 Treysti 01.05.19 Aalborg, DK
g-16 / 400m f            
g-15 / 400m f            
g-14 / 400m f            
g-13 / 400m f            
g-12 / 400m f            
g-11 / 400m f            
g-10 / 400m f            

 

Bólkur Úrslit Vindur Navn Felag Dagf. Stað
g-22 / Hæddarlop 1,30 m   Margit W. Fríðmundsdóttir, ’99 Bragdið 19.06.21 Tórshavn, FO
g-21 / Hæddarlop 1,60 m   Teresa Bláhamar, ’01 Bragdið 17.06.22 Gøteborg, SE
g-21 / Hæddarlop 1,20 m   Edna Maria Debes, ’97 Hvirlan 09.06.18 Tórshavn, FO
g-20 / Hæddarlop 1,60 m   Teresa F. Bláhamar, ’01 Bragdið 05.09.21 Tórshavn, FO
g-19 / Hæddarlop  1,58 m   Teresa F. Bláhamar, ’01 Bragdið 11.07.20 Tårnby, DK
g-18 /Hæddarlop 1,61 m   Teresa F. Bláhamar, ’01 Bragdið 28.06.19 Gøteborg, SE
g-17 / Hæddarlop 1,54 m   Teresa F. Bláhamar, ’01 Bragdið 09.09.18 Tórshavn, FO
g-16 / Hæddarlop 1,55 m   Teresa F. Bláhamar, ’01 Bragdið 20.08.17 Tórshavn, FO
g-15 / Hæddarlop 1,48 m   Henni Maria Reginsdóttir, ’07 Bragdið 14.05.22 Tórshavn, FO
g-14 / Hæddarlop 1,53 m   Hervør Niclasen, ’03 Bragdið 26.08.17 Hvidovre, DK
g-13 / Hæddarlop 1,43 m   Katarina Høj, ’99 Bragdið 18.05.12 Tórshavn, FO
g-13 / Hæddarlop 1,43 m   Bára J. Glerfoss, ’03 Bragdið 21.05.16 Tórshavn, FO
g-12 / Hæddarlop 1,41 m   Bára J. Glerfoss, ’03 Bragdið 12.09.15 Tórshavn, FO
g-11 / Hæddarlop 1,25 m   Hennie Maria Reginsdóttir ’07 Roysnið 19.05.18 Tórshavn, FO
g-10 / Hæddarlop 1,13 m   Lea Thomsen, ’05 Bragdið 13.06.15 Hvidovre, DK

 

Bólkur Úrslit Vindur Navn Felag Dagf. Stað
g-22 / Longdarlop 4,87 m 1,7 Margit W. Fríðmundsdóttir, ’99 Bragdið 12.09.22 Tórshavn, FO
g-21 / Longdarlop 4,99 m 1,7 Teresa F. Bláhamar, ’01 Bragdið 11.06.22 Hvidovre, DK
g-20 / Longdarlop  5,10 m 0,9 Teresa F. Bláhamar, ’01 Bragdið 04.09.21 Tórshavn, FO
g-19 / Longdarlop 5,11 m 1,6 Bára J. Glerfoss, ’03 Bragdið 11.06.22 Hvidovre, DK
g-18 / Longdarlop 5,19 m 1,2 Elisabet Holm Simonsen, ’01 Bragdið 15.06.19 Tórshavn, FO
g-17 / Longdarlop 5,00 m 0,0 Elisabet Holm Simonsen, ’01 Bragdið 18.08.18 Tórshavn, FO
g-16 / Longdarlop 4,90 m -0,1 Elisabet Holm Simonsen, ’01 Bragdið 09.09.17 Tórshavn, FO
g-15 / Longdarlop 4,79 m 0,0 Elisabet Holm Simonsen, ’01 Bragdið 20.08.16 Tórshavn, FO
g-14 / Longdarlop 4,57 m 1,1 Birita Ryan, ’02 Treysti 01.07.16 Gøteborg, SE
g-13 / Longdarlop 4,69 m 1,2 Bára Glerfoss, ’03 Bragdið 03.07.16 Gøteborg, SE
g-12 / Longdarlop 4,96 m 0,0 Sigrið Hansdóttir, 10 Bragdið 19.06.22 Gøteborg, SE
g-11 / Longdarlop 4,41 m 0,7 Sigrið Hansdóttir, ’10 Bragdið 05.09.21 Tórshavn, FO
g-10 / Longdarlop 3,96 m -1,2 Elisabet Holm Simonsen, ’01 Bragdið 03.09.11 Tórshavn, FO

 

Bólkur Úrslit Vindur Navn Felag Dagf. Stað
g-22 / Trístøkk 10,93 1,3 Margit W. Fríðmundsdóttir, ’99 Bragdið 15.08.21 Tórshavn, FO
g-21 / Trístøkk  10,11 1,2 Margit W. Fríðmundsdóttir, ’99 Bragdið 09.05.20 Tórshavn, FO
g-20 / Trístøkk  10,62 1,2 Margit W. Fríðmundsdóttir, ’99 Bragdið 10.04.19 Tórshavn, FO
g-19 / Trístøkk  10,76 1,6 Bára J. Glerfoss, ’03 Bragdið 12.06.22 Hvidovre, DK
g-18 / Trístøkk  10,96 0,8 Margit W. Fríðmundsdóttir, ’99 Bragdið 26.08.17 Hvidovre, DK
g-17 / Trístøkk 10,29 -0,2 Margit W. Fríðmundsdóttir, ’99 Bragdið 03.07.16 Gøteborg, SE
g-16 / Trístøkk  10,70 -0,2 Bára J. Glerfoss, ’03 Bragdið 11.07.19 Gibraltar
g-15 / Trístøkk 10,23 0,2 Andrea Kirstina Møller ’02 Bragdið 01.07.17 Gøteborg, SE
g-14 / Trístøkk 10,06 0,9 Bára J. Glerfoss, ’03 Bragdið 26.08.17 Hvidovre, DK
g-13 / Trístøkk 9,55 0,5 Børka Berg Jørgensen, ’04 Hvirlan 07.08.17 Tórshavn, FO
g-12 / Trístøkk 9,30 -1,3 Bára J. Glerfoss, ’03 Bragdið 13.06.15 Hvidovre, DK
g-12 / Trístøkk 9,30 0,0 Hervør Niclasen, ’03 Bragdið 20.06.15 Tórshavn, FO
g-11 / Trístøkk 7,54 0,4 Tinna Berg Jørgensen, ’99 Hvirlan 04.09.10 Tórshavn, FO
g-10 / Trístøkk            

 

Bólkur Úrslit Vindur Navn Felag Dagf. Stað
g-22 / Stangarlop            
g-21 / Stangarlop            
g-20 / Stangarlop            
g-19 / Stangarlop            
g-18 / Stangarlop            
g-17 / Stangarlop            
g-16 / Stangarlop            
g-15 / Stangarlop            
g-14 / Stangarlop            
g-13 / Stangarlop            
g-12 / Stangarlop            
g-11 / Stangarlop            
g-10 / Stangarlop            

 

Bólkur Vekt Úrslit Navn Felag Dagf. Stað
g-22 / Kúlustoyt 4 kg 8,19 Gurið K. Petersen, ’00 Hvirlan 04.06.22 Tórshavn, FO
g-21 / Kúlustoyt 4 kg 10,04 Lydia Simonsen, ’01 Hvirlan 04.06.22 Tórshavn, FO
g-20 / Kúlustoyt 4 kg  9,54 Lydia Simonsen, ’01 Hvirlan 09.07.21  Tórshavn, FO
g-19 / Kúlustoyt 4 kg 10,69 Lydia Simonsen, ’01 Hvirlan 23.08.20 Tórshavn, FO
g-18 / Kúlustoyt 4 kg 11,78 Lydia Simonsen, ’01 Hvirlan 18.08.19 Tórshavn, FO
g-17 / Kúlustoyt 4 kg 8,85 Marita K. Petersen, ’98 Hvirlan 30.08.15 Tórshavn, FO
g-17 / Kúlustoyt 3 kg 12,30 Lydia Simonsen, ’01 Hvirlan 09.09.18 Tórshavn, FO
g-16 / Kúlustoyt 4 kg 8,51 Marita K. Petersen, ’98 Hvirlan 03.08.14 Tórshavn, FO
g-16 / Kúlustoyt 3 kg 11,98 Lydia Simonsen, ’01 Hvirlan 26.08.17 Hvidovre, DK
g-15 / Kúlustoyt 4 kg 8,10 Lydia Simonsen, ’01 Hvirlan 20.08.16 Tórshavn, FO
g-15 / Kúlustoyt 3 kg 11,57 Óluva A. Joensen, ’02 Treysti 27.08.17 Hvidovre, DK
g-14 / Kúlustoyt 3 kg 11,68 Óluva A. Joensen, ’02 Treysti 27.04.16 Tórshavn, FO
g-13 / Kúlustoyt 3 kg 6,33 Bjørk Reynagarð Svabo, ’96 Hvirlan 12.02.09 Tórshavn, FO
g-13 / Kúlustoyt 2 kg 11,59 Óluva A. Joensen, ’02 Treysti 30.05.15 Tórshavn, FO
g-12 / Kúlustoyt 2 kg 10,67 Óluva A. Joensen, ’02 Treysti 20.08.14 Toftir, FO
g-11 / Kúlustoyt 2 kg 8,21 Elin Niclasen, ’03 Bragdið 24.08.14 Tórshavn, FO
g-10 / Kúlustoyt 2 kg 7,31 Sigrið Hansdóttir, ’10 Bragdið 02.08.20 Hvidovre, DK

 

Bólkur Vekt Úrslit Navn Felag Dagf. Stað
g-22 / Hamarkast 4 kg 42,35 Guðrið K. Petersen, ’00 Hvirlan 26.05.22 Tórshavn, FO
g-21 / Hamarkast 4 kg 43,88 Guðrið K. Petersen, ’00 Hvirlan 15.05.21 Tórshavn, FO
g-20 / Hamarkast 4 kg 43,41 Guðrið K. Petersen, 00 Hvirlan 22.08.20 Tórshavn, FO
g-19 / Hamarkast 4 kg  41,23 Guðrið K. Petersen, ’00 Hvirlan 01.06.19 Tórshavn, FO
g-18 / Hamarkast 4 kg  41,83 Guðrið K. Petersen, ’00 Hvirlan 25.06.18 Vaxsjø, SE
g-17 / Hamarkast 4 kg 33,25 Guðrið K. Petersen, ’00 Hvirlan 19.08.17 Tórshavn, FO
g-17 / Hamarkast 3 kg 39,21 Guðrið K. Petersen, ’00 Hvirlan 26.08.17 Hvidovre, DK
g-16 / Hamarkast 4 kg  19,79 Sunniva Bogadóttir, ’01 Hvirlan 19.08.17 Tórshavn, FO
g-16 / Hamarkast 3 kg 27,07 Lydia Simonsen, ’01 Hvirlan 30.05.17 Tórshavn, FO
g-15 / Hamarkast 4 kg 18,71 Ai Waagstein, ’07 Hvirlan 14.08.22 Tórshavn, FO
g-15 / Hamarkast 4 kg 16,02 Sunniva Bogadóttir, ’01 Hvirlan 20.08.16 Tórshavn, FO
g-15 / Hamarkast 3 kg 23,66 Børka Berg Jørgensen, ’04 Hvirlan 31.08.19  
g-14 / Hamarkast 3 kg 19,55 Ai Waagstein, ’07 Hvirlan 03.09.21 Tórshavn, FO
g-13 / Hamarkast 3 kg          
g-12 / Hamarkast 3 kg          

 

Bólkur Vekt Úrslit Navn Felag Dagf. Staður
g-22 / Spjótkast 600 gr 25,44 Tinna B. Jørgensen, ’99 Hvirlan 04.09.21 Tórshavn, FO
g-21 / Spjótkast 600 gr 26,59 Sunniva Bogadóttir, ’01 Hvirlan 14.05.22 Tórshavn, FO
g-20 / Spjótkast 600 gr 27,24 Margit W. Fríðmundsdóttir, ’99 Bragdið 18.08.19 Tórshavn, FO
g-19 / Spjótkast 600 gr  38,14 Sunniva Bogadóttir, ’01 Hvirlan 23.08.20 Tórshavn, FO
g-18 / Spjótkast 600 gr 42,78 Elin Niclasen, ’03 Hvirlan 11.09.21 Hvidovre, DK
g-17 / Spjótkast 600 gr 37,61 Elin Niclasen, ’03 Hvirlan 23.08.20 Tórshavn, FO
g-17 / Spjótkast 500 gr 41.32 Sunniva Bogadóttir, ’01 Hvirlan 25.06.18 Vaxsjø, SE
g-16 / Spjótkast 600 gr 35,82 Sunniva Bogadóttir, ’01 Hvirlan 20.08.17 Tórshavn, FO
g-16 / Spjótkast 500 gr 39,66 Sunniva Bogadóttir, ’01 Hvirlan 01.06.19 Tórshavn, FO
g-15 / Spjótkast 600 gr 32,91 Elin Niclasen, ’03 Hvirlan 19.08.18 Tórshavn, FO
g-15 / Spjótkast 500 gr 35,95 Elin Niclasen, ’03 Hvirlan 31.05.18 Tórshavn, FO
g-15 / Spjótkast 400 gr 33,96 Marita K. Petersen, ’98 Hvirlan 29.06.13 Gøteborg, SE
g-14 / Spjótkast 500 gr 35,49 Óluva A. Joensen, ’02 Treysti 03.09.16 Østerbro, DK
g-14 / Spjótkast 400 gr 33,40 Marita K. Petersen, ’98 Hvirlan 07.07.12 Gøteborg, SE
g-13 / Spjótkast 400 gr 34,99 Óluva A. Joensen, ’02 Treysti 12.09.15 Tórshavn, FO
g-12 / Spjótkast 400 gr 34,71 Sigrið Hansdóttir, ’10 Bragdið 11.06.22 Hvidovre, DK
g-11 / Spjótkast 400 gr 16,65 Marita K. Petersen, ’98 Hvirlan 20.05.09 Tórshavn, FO
g-10 / Spjótkast 400 gr 18,75 Sigrið Hansdóttir, ’10 Bragdið 01.08.20 Hvidovre, DK

 

Bólkur Vekt Úrslit Navn Felag Dagf. Stað
g-22 / Klingrukast 1 kg 20,35 Tinna Berg Jørgensen, ’99 Hvirlan 14.08.21 Tórshavn, FO
g-21 / Klingrukast 1 kg 17,91 Meifríð Hansen, ’78 Bragdið 20.05.99 Tórshavn, FO
g-20 / Klingrukast 1 kg 28,39 Guðrið K. Petersen, ’00 Hvirlan 22.08.20 Tórshavn, FO
g-19 / Klingrukast 1 kg  33,31 Lydia Simonsen, ’01 Hvirlan 12.09.20 Aalborg, DK
g-18 / Klingrukast 1 kg 33,46 Lydia Simonsen, ’01 Hvirlan 18.05.19 Tórshavn, FO
g-17 / Klingrukast 1 kg 31,91 Lydia Simonsen, ’01 Hvirlan 08.09.18 Tórshavn, FO
g-16 / Klingrukast 1 kg 27,68 Lydia Simonsen, ’01 Hvirlan 20.05.17 Tórshavn, FO
g-15 / Klingrukast 1 kg 23,42 Marita K. Petersen, ’98 Hvirlan 03.08.13 Tórshavn, FO
g-15 / Klingrukast 0,75 kg 24,04 Marita K. Petersen, 98 Hvirlan 25.05.13 Tórshavn, FO
g-14 / Klingrukast 0,75 kg 23,86 Marita K. Petersen, ’98 Hvirlan 18.05.12 Tórshavn, FO
g-13 / Klingrukast 0,75 kg 22,17 Elin Niclasen, ’03 Bragdið 21.05.16 Tórshavn, FO
g-12 / Klingrukast 0,75 kg 20,45 Sigrið Hansdóttir, ’10 Bragdið 12.06.22 Hvidovre, DK
g-11 / Klingrukast 0,6 kg 9,02 Helena Svabo Ziska, ’01 Hvirlan 28.04.12 Tórshavn, FO