Úrslit › Hermann Mortensen
Hermann Mortensen
Árg. 1975/1974 · Bragdið, Føroyar Bragdið · 43 úrslit
| Dagfesting | Kapping | Bólkur | Nr. | Tíð / Úrslit | Stig |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.07.2026 | Ólavsøkurenningin 2026 | Menn Veteranar 1971-1980 | 8. | 22:23 | |
| 27.07.2025 | Ólavsøkurenningin 2025 | Male | 139. | 21:52 | |
| 02.11.2024 | 02.11.24 RASKA VK1 Runt Agnið | Samlað menn | 23. | 47:12.1 | |
| 02.11.2024 | 02.11.24 RASKA VK1 Runt Agnið | Me. vet. (1970-1979) | 5. | 47:12.1 | |
| 09.06.2024 | Tórshavn Marathon 2024 | Hálvmaraton – Menn | 21. | 1:46:34 | |
| 22.03.2024 | 22.03.24 RASKA VK8 FM 10 km Runavík | Samlað menn – 10 km | 17. | 44:18.8 | |
| 22.03.2024 | 22.03.24 RASKA VK8 FM 10 km Runavík | Me. vet. (1969-1978) | 2. | 44:18.8 | |
| 24.02.2024 | 24.02.24 VK6 Klaksvík | Samlað menn – 8 km | 14. | 34:44.1 | |
| 24.02.2024 | 24.02.24 VK6 Klaksvík | Me. vet. (1969-1978) | 4. | 34:44.1 | |
| 03.02.2024 | 03.02.24 RASKA VK5 FMX Hoydalar | Samlað menn – 8 km | 12. | 42:34.9 | |
| 03.02.2024 | 03.02.24 RASKA VK5 FMX Hoydalar | Me. vet. (1969-1978) | 3. | 42:34.9 | |
| 06.01.2024 | 06.01.24 Skechers Nýggjárshálvmarathon Skála | Samlað menn | 14. | 1:35:49.4 | |
| 06.01.2024 | 06.01.24 Skechers Nýggjárshálvmarathon Skála | Me. vet. (1969-1978) | 3. | 1:35:49.4 | |
| 09.12.2023 | 09.12.23 RASKA VK3 Kollafjørður | Samlað menn – 10 km | 17. | 45:16.6 | |
| 09.12.2023 | 09.12.23 RASKA VK3 Kollafjørður | Me. vet. (1969-1978) – 10 km | 7. | 45:16.6 | |
| 18.11.2023 | 18.11.23 RASKA VK2 Kerjar | Samlað menn – 9 km | 18. | 43:12.6 | |
| 18.11.2023 | 18.11.23 RASKA VK2 Kerjar | Me. vet. (1969-1978) | 5. | 43:12.6 | |
| 04.11.2023 | 04.11.23 RASKA VK1 Runt Agnið | Samlað menn – 10 km | 13. | 46:41.0 | |
| 04.11.2023 | 04.11.23 RASKA VK1 Runt Agnið | Me. vet. (1969-1978) | 3. | 46:41.0 | |
| 04.02.2023 | 04.02.23 RASKA VK5 og FM í lendisrenning í Hoydølum | Samlað menn – 8 km | 17. | 43:43.3 | |
| 04.02.2023 | 04.02.23 RASKA VK5 og FM í lendisrenning í Hoydølum | Me. vet. (1968-1977) | 3. | 43:43.3 | |
| 07.01.2023 | 07.01.23 Skechers Performance Nýggjárshálvmarathon | Samlað menn | 10. | 1:39:52.0 | |
| 07.01.2023 | 07.01.23 Skechers Performance Nýggjárshálvmarathon | Menn veteranar (1968-1977) | 3. | 1:39:52.0 | |
| 10.12.2022 | 10.12.22 VK3 í Kollafirði | Samlað menn – 10 km | 19. | 43:45.0 | |
| 10.12.2022 | 10.12.22 VK3 í Kollafirði | Me. vet. (1968-1977) – 10 km | 7. | 43:45.0 | |
| 07.05.2022 | 07.05.22 Norðoyar Sparikassi Hálvmar. og Stuðulsr. | Samlað menn – 21,1 km | 8. | 1:38:44 | |
| 07.05.2022 | 07.05.22 Norðoyar Sparikassi Hálvmar. og Stuðulsr. | Me. vet. (1967-1976) – 21,1 km | 3. | 1:38:44 | |
| 08.01.2022 | 08.01.22 Skechers Performance Nýggjárshálvmarathon | Samlað menn | 8. | 1:47:50.6 | |
| 08.01.2022 | 08.01.22 Skechers Performance Nýggjárshálvmarathon | Me. vet. (1968-1977) | 2. | 1:47:50.6 | |
| 27.07.2021 | Ólavsøkurenning Vaksin | Samlað menn | 16. | 20:32.6 | |
| 27.07.2021 | Ólavsøkurenning Vaksin | Menn veteranar (f.1966-1975) | 7. | 20:32.6 | |
| 11.01.2020 | Skechers Nýggjárshálvmarathon 2020 | Samlað menn | 11. | 1:35:31.2 | |
| 11.01.2020 | Skechers Nýggjárshálvmarathon 2020 | Menn (1975-2003) | 6. | 1:35:31.2 | |
| 02.03.2018 | FM 1/2 maraton 2018 í Klaksvík | Menn opin bólkur (f. -2001) | 15. | 1 | |
| 04.06.2017 | Andrias og Hallbjørg føroyameistar í maraton | FM menn opin bólkur | 8. | 3:45:30 | |
| 15.12.2013 | TF VK-3: Marnar og Bjørk í einum flokki fyri seg | Menn opin bólkur (-1997) | 25. | 47:16 | |
| 16.09.2013 | Í einum lopi niðan á Sornfelli | Úrslit menn opin bólkur | 29. | 0:59.26 | |
| 16.09.2013 | Í einum lopi niðan á Sornfelli | Úrslit menn 16 - 40 ár | 8. | 0:59.26 | |
| 03.09.2013 | Cecil rimmar maraton-comeback! | FM Menn opin bólkur | 12. | 3:52:49 | |
| 04.07.2013 | Úrslit frá Jóansøkurenningini á Tvøroyri | Menn opin bólkur (-1996) - ca. 4,8 km | 6. | 19:35 | 20 |
| 2020 | 110120-Nhalv | Samlað menn | 11. | 1:35:31.2 | |
| 2020 | 110120-Nhalv | Menn (1975-2003) | 6. | 1:35:31.2 | |
| 2018 | NS hálvmaraton 2018 í Klaksvík | Menn B40-49 (1969-1978) | 9. | 1 |

